Znajdujesz się na:

Oprogramowanie HermesMobil - Windows O programie
Hermes Mobil PDA

Hermes Mobil

  • Program dla handlowców pracujących w terenie
  • Prosta, intuicyjna obsługa
  • Możliwość wystawiania dokumentów u Klienta
  • Współpraca z systemem Hermes

HermesMobil jest oprogramowaniem kierowanym głównie do przedstawicieli handlowych oraz osób prowadzących sprzedaż lub zbieranie zamówień "w terenie".

Podstawowym zadaniem programu jest umożliwienie wystawienia dokumentów sprzedaży wprost u klienta. Oprogramowanie umożliwia prowadzenie sprzedaży bez konieczności wizyt handlowca w centrali firmy.

Podstawowymi słownikami obsługiwanymi przez program są baza kontrahentów oraz lista towarowa. Opracowane przez naszą firmę procedury obsługi systemu baz danych umożliwiają szybkie przeglądanie, przeszukiwanie list. Program zapewnia komfortową pracę z bazami danych z ponad 5000 tysiącami rekordów.
Podczas pracy "w terenie" handlowiec ma wgląd do listy kontrahentów, gdzie może uaktualniać dane o kontrahentach oraz dopisywać nowo odwiedzane punkty. Dodatkowymi możliwościami jest przeprowadzenie ankiet w module Ankitera  oraz wystawianie dokumentów KP, czyli rozliczanie zadłużenia kontrahenta.

Przedstawiciel podczas pracy zawsze ma wgląd w aktualny stan magazynu. Komunikacja poprzez sieć telefonii komórkowej oraz w standardzie WiFi umożliwia wymianę danych z dowolnego miejsca.

Podczas prowadzenia sprzedaży handlowiec ma pełną możliwość negocjacji ceny. Może udzielać rabatu poprzez podanie jego wysokości, zmianę ceny sprzedaży wprost. Dodatkowo system obsługuje rozbudowany system rabatowy, ustalany w centrali firmy, zwalniając przedstawiciela z konieczności prowadzenie odrębnego rejestru rabatów.

Wymiana danych z centralą firmy obsługiwana jest w całości przez system i nie wymaga specjalnych działań ze strony handlowca.

Kontrola nad telefonem, komputerem oraz całym połączeniem realizowana jest przez program i nie wymaga dodatkowych umiejętności od przedstawiciela handlowego. Konfiguracja zdalnych połączeń również została zautomatyzowana i sprowadzona do niezbędnego minimum. Jest ona przeprowadzana raz przez administratora systemu lub podczas wdrożenia programu.

Program współpracuje z szeregiem drukarek umożliwiając wydruk dokumentów. Wydruk realizowany jest przez bezpośrednie połączenia kablowe(RS) lub poprzez port podczerwieni(IRDA).

HermesMobil to:

  • narzędzie wspomagające pracę przedstawiciela handlowego w terenie,
  • aktualne listy towarowe,
  • prowadzenie rozliczeń z kontrahentami,
  • zdalna wymiana danych bez koniecznych wizyt przedstawiciela w firmie,
  • szybka praca z dużymi bazami danych,
  • możliwość współpracy z innymi systemami sprzedaży.

 

Sprawdź również oprogramownie dla handlowców na smartfony oraz tablety z systemem Android.