Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

Jak system Flow firmy Syriusz usprawnił pracę magazynu firmy Besco?

Oprogramowanie FLOW do obsługi magazynu

Na przykładzie naszego klienta – firmy Besco Sp. z o.o., producenta personalizowanej armatury łazienkowej przedstawimy nasze rozwiązanie FLOW dedykowane mobilnej obsłudze magazynu. 

Prezentacja naszego Klienta – firmy Besco Sp. z o.o.

Besco Sp. z o.o. to istniejąca od dwudziestu siedmiu lat polska firma produkująca najwyższej jakości armaturę łazienkową, m. in. wanny, brodziki czy kabiny prysznicowe. 

Produkty tworzone są ręcznie, z dbałością o każdy detal, przez co są najwyższej jakości. Zapewniają maksymalny komfort użytkowania i służą klientom długie lata.

Firma stosuje nowoczesne metody technologii produkcji, dzięki czemu może zaproponować swoim klientom produkty „szyte na miarę”. Szeroki wybór wymiarów armatury oraz kolorów z palety RAL sprawia, że produkty oferowane przez firmę Besco Sp. z o.o. są unikatowe, a klient może w pełni spersonalizować swoją łazienkę wedle własnego gustu i upodobań.


Szybciej i sprawniej

Firma Besco zgłosiła się do nas z zapytaniem o mobilne oprogramowanie do obsługi magazynu. Celem firmy było:

  • usprawnienie pracy magazynu
  • redukcja zużycia materiałów eksploatacyjnych (toner, papier, inne materiały biurowe)
  • zmniejszenie ewentualnych pomyłek.

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom firma Syriusz, producent oprogramowania dla biznesu, zaproponowała wdrożenie rozwiązania FLOW.

Czym jest FLOW?

FLOW to nowoczesny, mobilny system do obsługi magazynu, który w prosty i wygodny sposób umożliwia wykonywanie operacji magazynowych, bez konieczności użycia dokumentów papierowych, np. zamówienia, oferty czy też arkusze spisowe. Dzięki FLOW i dostępowi do kartotek, lokalizacji magazynowych oraz dokumentów, eliminujemy pomyłki przy wydawaniu i przyjmowaniu towarów do magazynu, a także w znacznym stopniu ułatwiamy i przyspieszamy pracę magazynu. FLOW to narzędzie, które wspiera magazynierów w codziennej pracy.

Usprawnienie pracy magazynu – szybsza obsługa zamówień

Wprowadzenie objętych wdrożeniem zmian znacznie usprawniło działanie magazynu firmy Besco. Dzięki systemowi FLOW w odczuwalny sposób poprawiono komunikację na linii magazyn – biuro, zmniejszono liczbę pomyłek przy wydaniach i przyjęciach towarów oraz ułatwiono pracę magazynierom. W rezultacie wdrożony system wpłynął na przyspieszenie obsługi zamówień, przez co towar o wiele szybciej dociera do klienta.
Ponadto w firmie Besco dzięki rezygnacji z wydruków dokumentów zauważono także widoczne oszczędności dotyczące zużycia materiałów biurowych.

Efekty wdrożenia i podsumowanie

Cele naszego Klienta zostały zrealizowane przez:

1. Usprawnienie schematu domawiania asortymentu przez klienta – rozwiązanie przygotowane specjalnie dla firmy Besco.

2. Znaczne ułatwienie i usprawnienie pracy magazynierów poprzez:
 - dostęp do całej zawartości magazynu (opcja zrobienia prostej inwentaryzacji, w przypadku braku kodu produktu możliwość wpisania go na etapie przyjęcia towaru), 
 - ułatwienie w poruszaniu się po magazynie (dzięki ustawionym na kartotekach lokalizacjom produktów)

3. Możliwość samodzielnego lub automatycznego dodawania dokumentów do kolejki wydań.

4. Eliminację pomyłek przy wydaniach i przyjęciach towarów.

5. Usprawnienie komunikacji na linii magazyn – biuro.

6. Redukcję zużycia materiałów biurowych poprzez rezygnację z tradycyjnych dokumentów papierowych. Dzięki temu działaniu firma Besco ma realny wpływ na ochronę środowiska, gdyż mniejsze zużycie papieru, to mniej wyciętych drzew.

Mobilne oprogramowanie do obsługi magazynu FLOW z powodzeniem sprawdzi się w każdej nowoczesnej firmie, której zależy na poprawieniu funkcjonowania magazynu, a tym samym usprawnieniu jego pracy. 

Zadzwoń do nas, tel.17 8631-555, aby dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu FLOW.                                

                                        

NASZĄ IDEĄ JEST DOSTARCZANIE INNOWACYJNYCH
ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH DLA SEKTORA MSP

Sprawdź również inne nasze rozwiązania

Nasz asortyment znajdzie zastosowanie w wielu branżach oraz sektorach.
Zobacz co warto wiedzieć

Akcje promocyjne w Hermesie

Program Hermes, wsród swoich licznych funkcjonalności, posiada także opcję "promocje". Są one kluczowym elementem strategii sprzedażowej, umożliwiającym dostosowanie ofert do...
Czytaj więcej

Wdrożenie oprogramowania Hermes Produkcja, wykorzystującego system traceability, w firmie Fruga Maciej Gabrysiak

  Prezentacja naszego Klienta – firmy Fruga Maciej Gabrysiak Firma FRUGA Maciej Gabrysiak z Ossówka zajmuje się sortowaniem, pakowaniem i...
Czytaj więcej

Wdrożenie Inteligentnego systemu etykietowania Eye Lab w firmie Śrubres

W firmie Śrubres wdrożyliśmy Inteligentny system etykietowania Eye Lab wraz z etykietami elektronicznymi   Prezentacja naszego Klienta – firmy Śrubres...
Czytaj więcej