Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

Jak system Flow firmy Syriusz usprawnił pracę magazynu firmy Besco?

Oprogramowanie FLOW do obsługi magazynu

Na przykładzie naszego klienta – firmy Besco Sp. z o.o., producenta personalizowanej armatury łazienkowej przedstawimy nasze rozwiązanie FLOW dedykowane mobilnej obsłudze magazynu. 

Prezentacja naszego Klienta – firmy Besco Sp. z o.o.

Besco Sp. z o.o. to istniejąca od dwudziestu siedmiu lat polska firma produkująca najwyższej jakości armaturę łazienkową, m. in. wanny, brodziki czy kabiny prysznicowe. 

Produkty tworzone są ręcznie, z dbałością o każdy detal, przez co są najwyższej jakości. Zapewniają maksymalny komfort użytkowania i służą klientom długie lata.

Firma stosuje nowoczesne metody technologii produkcji, dzięki czemu może zaproponować swoim klientom produkty „szyte na miarę”. Szeroki wybór wymiarów armatury oraz kolorów z palety RAL sprawia, że produkty oferowane przez firmę Besco Sp. z o.o. są unikatowe, a klient może w pełni spersonalizować swoją łazienkę wedle własnego gustu i upodobań.


Szybciej i sprawniej

Firma Besco zgłosiła się do nas z zapytaniem o mobilne oprogramowanie do obsługi magazynu. Celem firmy było:

  • usprawnienie pracy magazynu
  • redukcja zużycia materiałów eksploatacyjnych (toner, papier, inne materiały biurowe)
  • zmniejszenie ewentualnych pomyłek.

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom firma Syriusz, producent oprogramowania dla biznesu, zaproponowała wdrożenie rozwiązania FLOW.

Czym jest FLOW?

FLOW to nowoczesny, mobilny system do obsługi magazynu, który w prosty i wygodny sposób umożliwia wykonywanie operacji magazynowych, bez konieczności użycia dokumentów papierowych, np. zamówienia, oferty czy też arkusze spisowe. Dzięki FLOW i dostępowi do kartotek, lokalizacji magazynowych oraz dokumentów, eliminujemy pomyłki przy wydawaniu i przyjmowaniu towarów do magazynu, a także w znacznym stopniu ułatwiamy i przyspieszamy pracę magazynu. FLOW to narzędzie, które wspiera magazynierów w codziennej pracy.

Usprawnienie pracy magazynu – szybsza obsługa zamówień

Wprowadzenie objętych wdrożeniem zmian znacznie usprawniło działanie magazynu firmy Besco. Dzięki systemowi FLOW w odczuwalny sposób poprawiono komunikację na linii magazyn – biuro, zmniejszono liczbę pomyłek przy wydaniach i przyjęciach towarów oraz ułatwiono pracę magazynierom. W rezultacie wdrożony system wpłynął na przyspieszenie obsługi zamówień, przez co towar o wiele szybciej dociera do klienta.
Ponadto w firmie Besco dzięki rezygnacji z wydruków dokumentów zauważono także widoczne oszczędności dotyczące zużycia materiałów biurowych.

Efekty wdrożenia i podsumowanie

Cele naszego Klienta zostały zrealizowane przez:

1. Usprawnienie schematu domawiania asortymentu przez klienta – rozwiązanie przygotowane specjalnie dla firmy Besco.

2. Znaczne ułatwienie i usprawnienie pracy magazynierów poprzez:
 - dostęp do całej zawartości magazynu (opcja zrobienia prostej inwentaryzacji, w przypadku braku kodu produktu możliwość wpisania go na etapie przyjęcia towaru), 
 - ułatwienie w poruszaniu się po magazynie (dzięki ustawionym na kartotekach lokalizacjom produktów)

3. Możliwość samodzielnego lub automatycznego dodawania dokumentów do kolejki wydań.

4. Eliminację pomyłek przy wydaniach i przyjęciach towarów.

5. Usprawnienie komunikacji na linii magazyn – biuro.

6. Redukcję zużycia materiałów biurowych poprzez rezygnację z tradycyjnych dokumentów papierowych. Dzięki temu działaniu firma Besco ma realny wpływ na ochronę środowiska, gdyż mniejsze zużycie papieru, to mniej wyciętych drzew.

Mobilne oprogramowanie do obsługi magazynu FLOW z powodzeniem sprawdzi się w każdej nowoczesnej firmie, której zależy na poprawieniu funkcjonowania magazynu, a tym samym usprawnieniu jego pracy. 

Zadzwoń do nas, tel.17 8631-555, aby dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu FLOW.                                

                                        

NASZĄ IDEĄ JEST DOSTARCZANIE INNOWACYJNYCH
ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH DLA SEKTORA MSP

Sprawdź również inne nasze rozwiązania

Nasz asortyment znajdzie zastosowanie w wielu branżach oraz sektorach.
Zobacz co warto wiedzieć

Światowy Dzień Backupu

Przypadający 31 marca i obchodzony na całym świecie już od 2011 roku Światowy Dzień Backupu został wpisany do kalendarza w...
Czytaj więcej

Polska Bezgotówkowa - zmiany od 1 stycznia 2023 r.

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa to inicjatywa opracowana przez Związek Banków Polskich, Ministerstwo Rozwoju oraz operatorów płatności Visa i...
Czytaj więcej

Dyrektywa Omnibus

DYREKTYWA OMNIBUS Dyrektywa Omnibus – co to jest? Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z 27 listopada 2019 r. nazywana...
Czytaj więcej