Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

Wdrożenie Integratora Hermes z PrestaShop oraz systemu Flow w firmie FullFarb

W firmie FullFarb z powodzeniem wdrożyliśmy nasze rozwiązanie dedykowane branży e-commerce - Integrator Hermes z PrestaShop, a także mobilny system obsługi magazynu FLOW.

 

Prezentacja naszego Klienta – firmy FullFarb

FullFarb to wiodący w regionie sprzedawca detaliczny i hurtowy, który działa w branży budowlanej od ponad dwudziestu pięciu lat.

Oferta firmy to szeroki asortyment:

 • farb,
 • lakierów,
 • klejów,
 • gipsów,
 • materiałów dociepleniowych i budowlanych,

które można zamówić z dostawą pod wskazany adres.

Firma posiada także prężnie działający i ciągle rozwijający się sklep internetowy. FullFarb oferuje też usługi budowlane, okna i drzwi, zajmuje się również sprzedażą nieruchomości.

Na przykładzie firmy FullFarb zaprezentujemy nasze rozwiązanie dedykowane branży e-commerce - Integrator Hermes z PrestaShop oraz mobilny system obsługi magazynu FLOW.

 

Wybór rozwiązania dopasowanego do potrzeb firmy

Firma FullFarb, która dynamicznie rozwija kanał e-commerce, szukała dopasowanego do swoich potrzeb narzędzia służącego do automatyzacji procesów sprzedażowych w przedsiębiorstwie.
Zaproponowaliśmy nasz Integrator Hermes z PrestaShop, który daje właśnie taką możliwość i z powodzeniem go wdrożyliśmy.
Firmie zaproponowaliśmy dodatkowo mobilny system obsługi magazynu FLOW.

 

Czym jest i jak działa Integrator Hermes z PrestaShop?

Integrator Hermes z PrestaShop to narzędzie służące do automatyzacji procesów sprzedażowych w przedsiębiorstwie.
Wspomaga zarządzanie handlem internetowym prowadzonym przy użyciu wielu kanałów dystrybucyjnych. Dzięki odpowiedniej konfiguracji użytkownik otrzymuje pożądane działanie oraz użytkowanie Integratora zgodnie ze swoimi indywidualnymi wymaganiami.
Stworzone przez nas narzędzie współpracuje z systemem magazynowym Hermes, dzięki czemu użytkownik z jednego miejsca kontroluje ceny i stan swojego magazynu, a poprzez automatyzację procesu obsługi zamówień oszczędza czas, który może poświęcić na inne obowiązki w przedsiębiorstwie.

Standardowe funkcjonalności Integratora Hermes/Merkury z Baselinker to:

 • odbieranie zamówień z PrestaShop,
 • przesyłanie produktów i grup produktów do PrestaShop,
 • synchronizacja stanów magazynowych w PrestaShop,
 • synchronizacja cen z wybranej grupy w PrestaShop.

 

Czym jest i jak działa mobilny system FLOW?

FLOW jest mobilnym systemem obsługi magazynu umożliwiającym proste i wygodne wykonywanie operacji magazynowych bez konieczności użycia dokumentów papierowych, takich jak np. zamówienie, oferta czy arkusz spisowy.
Dzięki systemowi FLOW, który daje dostęp do kartotek, lokalizacji magazynowych i innych dokumentów, eliminujemy pomyłki przy wydawaniu oraz przyjmowaniu towarów do magazynu, a także w znacznym stopniu ułatwiamy i przyspieszamy jego pracę.

 

Wsparcie gałęzi e-commerce w firmie FullFarb oraz ułatwienie i przyspieszenie pracy magazynu dzięki systemowi FLOW

Wdrożenie w firmie FullFarb Integratora Hermes z PrestaShop stanowi realne wsparcie gałęzi e-commerce. Skonfigurowane, odpowiednio pod potrzeby firmy FullFarb, narzędzie zautomatyzowało procesy sprzedażowe w przedsiębiorstwie.
Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu obsługa sprzedaży jest jeszcze bardziej efektywna oraz intuicyjna.
Z kolei zaimplementowany system mobilny FLOW wpłynął na ułatwienie i przede wszystkim przyspieszenie pracy magazynierów. Dzięki niemu wykonywanie operacji magazynowych jest wygodne, a firma może zrezygnować z drukowania dokumentów.

 

Podsumowanie wdrożenia

Zaimplementowane w firmie FullFarb narzędzia Integrator Hermes z PrestaShop oraz system mobilny FLOW spełniły potrzeby naszego Klienta poprzez:

 1. Zautomatyzowanie procesów sprzedażowych w przedsiębiorstwie, co stanowi realne wsparcie działalności firmy w obszarze e-commerce.
 2. Wdrożone rozwiązanie sprawiło, że firma może zaoferować jeszcze lepszą i efektywniejszą obsługę swoim obecnym oraz przyszłym klientom.
 3. Praca z Integratorem Hermes z PrestaShop oszczędza czas, który można poświęcić innym obowiązkom służbowym, a także dalszemu rozwojowi firmy.
 4. System FLOW umożliwił wykonywanie operacji magazynowych bez potrzeby drukowania papierowych dokumentów. Rozwiązanie to oszczędza czas i ma istotny wpływ na ochronę środowiska.
 5. Dzięki systemowi FLOW w firmie FullFarb zostały wyeliminowanie pomyłki przy wydawaniu oraz przyjmowaniu towarów do magazynu.

 

Integrator Hermes z PrestaShop oraz mobilny system obsługi magazynu FLOW to skrojone na miarę rozwiązania, które z powodzeniem możemy wdrożyć również w Twojej firmie.

Prowadzisz sprzedaż internetową i stawiasz na rozwój e-commerce? Integrator jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Chcesz lepiej zorganizować, usprawnić i przyspieszyć pracę magazynu? Wybierz FLOW!
Zadzwoń do nas i dowiedz się, jak po wdrożeniu Integratora przystosowanego do potrzeb Twojej firmy oraz mobilnego systemu obsługi magazynu FLOW zmieni się komfort Twojej pracy!
Tel. 17 863-15-55
Serdecznie zapraszamy!


 

 

NASZĄ IDEĄ JEST DOSTARCZANIE INNOWACYJNYCH
ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH DLA SEKTORA MSP

Sprawdź również inne nasze rozwiązania

Nasz asortyment znajdzie zastosowanie w wielu branżach oraz sektorach.
Zobacz co warto wiedzieć

Wdrożenie Inteligentnego systemu etykietowania Eye Lab w firmie Śrubres

W firmie Śrubres wdrożyliśmy Inteligentny system etykietowania Eye Lab wraz z etykietami elektronicznymi   Prezentacja naszego Klienta – firmy Śrubres...
Czytaj więcej

Zmiana czasu w urządzeniach fiskalnych - instrukcja

W związku ze zmianą czasu konieczne jest dostosowanie do niego urządzeń fiskalnych. Poniżej gotowa instrukcja, według której szybko i łatwo...
Czytaj więcej

Wdrożenie Integratora Hermes z PrestaShop oraz systemu Flow w firmie FullFarb

W firmie FullFarb z powodzeniem wdrożyliśmy nasze rozwiązanie dedykowane branży e-commerce - Integrator Hermes z PrestaShop, a także mobilny system...
Czytaj więcej