Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

Szkolenia zorganizowane

Produkty naszej firmy charakteryzują się intuicyjną obsługą, w związku z czym nauka samodzielnej obsługi nie nastręcza większych trudności początkującym Użytkownikom. Niemniej jednak poznawanie naszego oprogramowania w ramach kursów szkoleniowych prowadzonych przez doświadczonych konsultantów, gwarantuje prawidłowe jego późniejsze wykorzystanie.

W siedzibie firmy organizujemy szkolenia, których celem jest osiągnięcie przez Użytkowników naszych produktów, jak i Partnerów Handlowych wysokiego poziomu wiedzy i kwalifikacji. Spotkania z Użytkownikami i Partnerami Handlowymi traktujemy nie tylko jako sposób na przekazanie wiedzy naszych specjalistów. To również okazja do wspólnych rozmów i dyskusji oraz wymiany poglądów, do których serdecznie zapraszamy.

 

Nasza oferta obejmuje:

 

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu:

 

Warunki ogólne:

Rezerwacja

Aby zgłosić swoje uczestnictwo, należy pobrać z naszej strony internetowej formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i przesłać na adres biuro@syriusz.eu. Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy Państwu fakturę pro forma, na podstawie której można będzie dokonać płatności za szkolenie. Wystawiona przez nas faktura będzie jednocześnie potwierdzeniem uczestnictwa.

Cena

O ile nie postanowiono inaczej wysokość należności za szkolenie będzie zgodna z cenami z cennika usług szkoleniowych. 
Cena za szkolenie obejmuje także materiały szkoleniowe i catering.

Warunki płatności i warunki rezygnacji

Przedpłatę zamawiający powinien uregulować najpóźniej na 3 dni przed szkoleniem, na podstawie otrzymanej faktury pro forma. W razie rezygnacji ze szkolenia w terminie krótszym niż 3 dni od daty rozpoczęcia kursu lub niewzięciu udziału w szkoleniu, przedpłata nie ulega zwrotowi.

Data rozpoczęcia szkolenia

Szkolenia rozpoczynają się w dniu określonym w harmonogramie. Syriusz zobowiązuje się do szybkiego powiadomienia uczestnika o ewentualnym przesunięciu czy anulowaniu szkolenia. Syriusz zastrzega sobie prawo zmiany terminu jeżeli liczba zgłoszonych będzie mniejsza niż 4 osoby. W przypadku przesunięcia bądź anulowania terminu zamawiającemu zostanie zwrócona przedpłata i zaproponowany inny termin szkolenia.

Miejsce i czas

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy w Rzeszowie przy ulicy Legionów 35. 
Szkolenia zazwyczaj zaczynają się o godz. 9.00.

Szkolenie może się też odbyć u Klienta.

Certyfikaty

W przypadku szkoleń merytorycznych, warsztatowych i serwisowych każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienne świadectwo ukończenia szkolenia.

Skontaktuj się z ekspertem firmy Syriusz
Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaproponujemy Ci rozwiązanie...

Administratorem danych osobowych jest Syriusz Sp. z o.o, z siedzibą w Rzeszowie. Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z RODO. Informacje na temat celu, sposobu przetwarzania oraz ochrony danych osobowych znajdują się na naszej stronie w Polityce bezpieczeństwa.

Udowodnij, że nie jesteś robotem