Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

Wsparcie po zakupie oprogramowania

Zakup oprogramowania firmy Syriusz to bezpieczna inwestycja. Producent zapewnia pełne wsparcie Użytkownika na każdym etapie procesu wprowadzenia nowego systemu poczynając od analizy potrzeb i wyboru optymalnego rozwiązania poprzez wdrożenie i asystę w pierwszych dniach pracy, wsparcie i pomoc zdalną dla Użytkownika, na stałym rozwoju oprogramowania i udostępnianiu najwowszych wersji kończąc. Użytkownik ma prawo korzystać z pełnej oferty usług przygotowanej przez firmę Syriusz - producenta oprogramowania, a mianowicie:

Wdrożenia

Największą korzyścią dobrego wdrożenia jest dostosowanie programu do uwarunkowań w jakich działa przedsiębiorstwo. Daje to efekt optymalizacji pracy i zwiększenia zysku.

Pomoc zdalna

Jest to usługa świadczona przez producenta oprogramowania. Pomoc Zdalna zapewnia dostęp do zdalnego wsparcia technicznego za pośrednictwem systemu informatycznego lub telefonu.

Serwis oprogramowania

Nadzór nad efektywnym wykorzystaniem możliwości systemu i pomoc serwisowa w bieżących problemach. Wiedza i doświadczenie gwarancją solidne wykonanych usług.

Serwis urządzeń

Zapewniamy kompleksową  i profesjonalną obsługę serwisową sprzętu niezależnie czy wybiorą Państwo doraźne usługi przeglądu, konserwacji, naprawy czy też nadzór w ramach stałej umowy serwisowej.

Co zyskujesz przy zakupie oprogramowania Syriusz?

Podstawowe moduły oprogramowania można również legalnie użytkować wynajmując oprogramowanie. Po opłaceniu wynajmu generowane są tzw. "licencje czasowe". Uprawniają one do użytkowania oprogramowania w okresie roku kalendarzowego, na które zostały wykupione.

Skontaktuj się z ekspertem firmy Syriusz
Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaproponujemy Ci rozwiązanie...

Administratorem danych osobowych jest Syriusz Sp. z o.o, z siedzibą w Rzeszowie. Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z RODO. Informacje na temat celu, sposobu przetwarzania oraz ochrony danych osobowych znajdują się na naszej stronie w Polityce bezpieczeństwa.

Udowodnij, że nie jesteś robotem