Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

Handel mobilny

Dziś biznes to handel. O jego wielkości decydują przedstawiciele handlowi, zaś o ich skuteczności indywidualne zdolności, wyszkolenie oraz – co bardzo istotne - narzędzia, jakie daje im firma. Dobry przedstawiciel handlowy wyposażony w nowoczesne narzędzia jest lepszy, szybszy, bardziej rentowny.

Inwestując w Hermes Mobil A200 inwestujesz w rozwój.

 

 

 

Postaw na rozwój

Rozwój handlu oraz konkurencja wymusza na producentach i firmach dystrybucyjnych stosowanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań zwiększających efektywność ich licznych przedstawicieli w terenie.
Jednym z takich rozwiązań są systemy mobilne. Stanowią one element komputerowego systemu zarządzania, obejmującego planowanie, realizację i kontrolę obrotu towarowego od zaopatrzenia po dystrybucję. Pozwalają pracownikom na zdalne wprowadzanie i natychmiastowe uzupełnianie danych oraz dostęp do nich w czasie rzeczywistym, w aktualnym miejscu ich pracy w terenie.

 

Zarządzaj informacją i czasem

Systemy mobilne ułatwiają i przyśpieszają czynności związane ze sprzedażą - od pobrania towaru z magazynu i wyznaczeniu trasy, do sprzedaży oraz druku wszystkich niezbędnych dokumentów.
Podstawowym elementem systemów jest urządzenie, najczęściej smartfon lub tablet z systemem Android, wyposażony w aplikację mobilną wspomagającą sprzedaż w terenie. Podstawową cechą takich aplikacji jest dostęp do aktualnych danych na temat kontrahentów - ich rozliczeń, rabatów, historii zakupów oraz produktów - ich cenników, stanów magazynowych; czego następstwem jest wystawienie dokumentu sprzedaży lub zamówienia i automatyczne przesłanie go do centrali firmy czy też sprawne wypełnienie ankiety, przyjęcie wpłaty i wystawienie dokumentu KP.

Oprócz tego systemy mobilne posiadają szereg funkcjonalności ułatwiających działania handlowe w terenie.

 

Maksimum możliwości - bez względu na model biznesowy

Hermes Mobil A200 umożliwia pełne spektrum działań jako aplikacja do prowadzenia sprzedaży i wystawiania dokumentów w terenie (vanselling), tworzenia ofert i zbierania zamówień z rezerwacją towaru w magazynie firmy (preselling) oraz prowadzenia działań okołosprzedażowych jak np. ankiety (merchandising). Pozwala na zarządzanie bazą kontrahentów i magazynem. Poprzez ustawienie parametrów oprogramowania można dostosować działanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jedna aplikacja - wiele możliwości - jeden wybór !

 

Kontroluj i zarządzaj

Hermes Mobil A200 to kompletne rozwiązanie. Narzędzie pracy i wsparcie efektywnych działań handlowca z jednej strony, z drugiej narzędzie automatyzujące planowanie, kontrolę i zarządzanie zespołem sprzedażowym. Menadżer wie, gdzie w danym momencie przedstawiciel handlowy się znajduje i jak efektywnie pracuje. Kontrola rzeczywistej lokalizacji i czasu pracy odbywa się bez dodatkowych nakładów pracy. Umożliwia to integracja aplikacji z modułem GPS w smartfonie czy tablecie, wizualizacja trasy czy szczegółowe analizy wizyt odbytych przez handlowców.

 

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Hermes Mobil A200 na platformie Android jest naszą odpowiedzią na najnowsze trendy rynku urządzeń mobilnych i powstał na bazie rozwijanego od lat, i cieszącego się dużym uznaniem użytkowników systemu sprzedaży mobilnej Hermes Mobil na palmtopy z platformą Windows Mobile oraz PocketPC.

 

Bądź niezależny, pracuj off-line

Korzystając z Hermes Mobil A200 przedstawiciel nie jest zależny od jakości połączenia internetowego. System umożliwia pracę off-line – w takim wypadku dokumenty zapisywane są na urządzeniu, a wymiana danych z systemem centralnym następuje w momencie uzyskania połączenia.

W oprogramowaniu systemów mobilnych wbudowane są procedury komunikacyjne łączące z oprogramowaniem magazynowym funkcjonującym w firmie. To użytkownik aplikacji Hermes Mobil wybiera sposób i tryb komunikacji spośród GPRS, internetu lub stacji dokującej w trybie on-line lub off-line.

 

Wdrożenie systemów mobilnych przynosi firmie szereg korzyści organizacyjnych i ekonomicznych:

  • Przedstawiciele handlowi pracujący w terenie często nie mają dostępu do aktualnych stanów magazynowych, mimo że wiedza ta jest niezbędnym warunkiem efektywności ich pracy. Wyposażenie pracowników pracujących w terenie w systemy mobilne sprawia, że w każdej chwili znają aktualne stany magazynowe i ceny towarów. Usprawnia to przyjmowanie zamówień na towar i sporządzanie dokumentów sprzedaży.
  • Obsługa klienta w terenie przebiega sprawniej i bardziej kompleksowo, co podnosi prestiż firmy i skłania klienta do współpracy.
  • Poprawia się logistyka firmy. Dzięki temu, że przyjęte w terenie zamówienie automatycznie odnotowane jest w systemie magazynowym firmy, można skrócić czas dostaw towaru do klienta i lepiej organizować zakupy towarów.
  • Właściciel firmy uzyskuje kontrolę nad pracą swoich przedstawicieli w terenie.

 

Dowiedź się więcej na temat systemu Hermes Mobil A200

 

Mobilność systemu Hermes w różnych obszarach:

NASZĄ IDEĄ JEST DOSTARCZANIE INNOWACYJNYCH
ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH DLA SEKTORA MSP

Sprawdź również inne nasze rozwiązania

Nasz asortyment znajdzie zastosowanie w wielu branżach oraz sektorach.
Zobacz co warto wiedzieć

Integracja z kasami Novitus Next Online/Novitus Next Pro Online (RMN) oraz Elzab T10 Online

Informujemy, że wprowadziliśmy nową integrację z kasami fiskalnymi Novitus Next ONLINE/Novitus Next Pro ONLINE oraz ELZAB T10 ONLINE, która umożliwia...
Czytaj więcej

Integrator Hermes Merkury z Baselinker

Dziękujemy za zaufanie i zainteresowanie naszymi produktami! Nieustannie rozwijamy narzędzia wspierające Państwa handel. Sprzedaż internetowa napędza się dalej i stąd,...
Czytaj więcej

Wdrożenie Inteligentnego systemu etykietowania Eye Lab w firmie Śrubres

W firmie Śrubres wdrożyliśmy Inteligentny system etykietowania Eye Lab wraz z etykietami elektronicznymi   Prezentacja naszego Klienta – firmy Śrubres...
Czytaj więcej