Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

Poznaj firmę Syriusz

Spółka wyrosła ze środowiska akademickiego. W 1991 roku dwaj pracownicy Politechniki Rzeszowskiej założyli spółkę Syriusz. Od momentu założenia spółka działa na rynku regionalnym i rozrasta się. W ponad 30 letnim okresie istnienia spółki jej główną działalnością było tworzenie i wdrażanie rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

hermes

Syriusz nie tylko dostarcza innowacyjne rozwiązania informatyczne, ale również zapewnia profesjonalną obsługę po sprzedaży. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę wdrożonych rozwiązań oraz ich dostosowywanie do zmieniających się wymogów rynkowych i potrzeb Klienta.

Świętujemy 30 lat Syriusza

Szanowni Państwo!

Jako zespół tworzący spółkę Syriusz dziękujemy wszystkim Klientom, Partnerom i Sympatykom za zaufanie i dotychczasową współpracę. Dziękujemy za zaangażowanie i wspólną pracę nad nowymi produktami. Doceniamy Wasz wkład w rozwój dostarczanego przez nas oprogramowania i staramy się bardzo, aby odpowiadało ono Waszym potrzebom i działało na rzecz Waszego biznesu. 

Nieustannie rozwijamy się i osiągamy coraz lepsze wyniki, które skutkują jeszcze większymi możliwościami dla Państwa działalności. 

Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół:

- doradców handlowych,

- serwisantów i wdrożeniowców oprogramowania,

- programistów,

- serwisantów urządzeń fiskalnych i sprzętu około kasowego.

 

Składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji 30 rocznicy firmy Syriusz oraz życzymy wielu sukcesów, radości i satysfakcji ze współpracy z nami!

 

Profil działalności

Syriusz jest producentem rozwiązań informatycznych. Jako integrator i twórca innowacyjnych systemów informatycznych dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne wspomagające pracę przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Naszym klientom umożliwiamy rozwój poprzez dostęp do nowoczesnych technologii, zarówno w dziedzinie oprogramowania, urządzeń fiskalnych oraz elementów wyposażenia placówek handlowych.

Syriusz jest również Platynowym Partnerem ELZAB S.A. - wiodącego producenta kas fiskalnych, urządzeń i systemów kasowych oraz peryferii służących do rejestracji i zarządzania sprzedażą. Dzięki wysokiej jakości i funkcjonalności kasy fiskalne ELZABU zdobyły szerokie uznanie w kraju i za granicą.

SYRIUSZ swoją działalność koncentruje na następujących dziedzinach:

Systemy mobilne dla przedstawicieli handlowych

Pracujących w terenie. Systemy mobilne oparte są o smartfony\ tablety z systemem Android.

Oprogramowanie wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem handlowym

Oprogramowanie to jest przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw handlowych różnych branż, zajmujących się handlem detalicznym lub hurtowym,

Oprogramowanie wspomagające procesy produkcyjne przedsiębiorstwa

Koncentrujemy się na przedsiębiorstwach wytwórczych branży metalowej, odzieżowej, przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oprogramowania dla stacji paliw

Nasze oprogramowanie współpracuje z wybranymi dystrybutorami oraz wspomaga działalność sklepów i barów zlokalizowanych przy stacjach paliw.

hermes

Sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych

Materiałów eksploatacyjnych,urządzeń wyposażenia sklepów oraz maszyn gastronomicznych.

Wdrażanie zintegrowanych platform e-commerce

Systemy te oferują funkcjonalność typowych sklepów internetowych i platform B2B,

Obsługa informatyczna firm, outsourcing

Czyli kompleksowa dostawa rozwiązań informatycznych zawierających sprzęt i oprogramowanie. Prowadzimy szkolenia, wdrożenia i nadzór autorski.

hermes

Strategia rozwoju

Rozwój technologiczny i rosnąca konkurencja stawiają coraz to nowe wymagania firmom wdrażającym systemy informatyczne. Spółka, aby osiągać sukces, potrzebuje ciągle nowych rozwiązań technologicznych, które będą pozytywnie przyjmowane przez Klientów.

Syriusz od momentu założenia, przeszło 30 lat temu, stara się sprostać tym wymaganiom. Stale powiększamy gamę swoich produktów informatycznych oraz grupę zadowolonych Klientów. Dzięki temu jesteśmy dzisiaj rozpoznawalną firmą informatyczną na rynku. Naszą ideą było i jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla sektora MŚP. Bazując na tym zrealizowaliśmy kilkaset kompleksowych wdrożeń, a z naszego oprogramowania do zarządzania firmą korzysta kilka tysięcy firm w kraju.

Syriusz nie tylko dostarcza innowacyjne rozwiązania informatyczne, ale również zapewnia profesjonalną obsługę po sprzedaży. Gwarantujemy naszym Klientom kompleksową obsługę wdrożonych rozwiązań oraz ich dostosowywanie do zmieniających się wymogów rynkowych i potrzeb Klienta.

Co nowego u nas?

Nowe funkcje w programie Hermes Mobil A200

Do programu Hermes Mobil A200 – narzędzia wspierającego przedstawiciela pracującego w terenie zostały dodane nowe, następujące funkcje: Rozbudowano sprzedaż z...
Czytaj więcej

Integrator Hermes Merkury z Baselinker

Dziękujemy za zaufanie i zainteresowanie naszymi produktami! Nieustannie rozwijamy narzędzia wspierające Państwa handel. Sprzedaż internetowa napędza się dalej i stąd,...
Czytaj więcej

Akcje promocyjne w Hermesie

Program Hermes, wsród swoich licznych funkcjonalności, posiada także opcję "promocje". Są one kluczowym elementem strategii sprzedażowej, umożliwiającym dostosowanie ofert do...
Czytaj więcej
Skontaktuj się z ekspertem firmy Syriusz
Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaproponujemy Ci rozwiązanie...

Administratorem danych osobowych jest Syriusz Sp. z o.o, z siedzibą w Rzeszowie. Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z RODO. Informacje na temat celu, sposobu przetwarzania oraz ochrony danych osobowych znajdują się na naszej stronie w Polityce bezpieczeństwa.

Udowodnij, że nie jesteś robotem