Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

Zwiększamy wydajność - nowy silnik bazy danych w naszych programach - Firebird 4.0

W związku ze stale rosnącym zakresem użycia programów, a także wzrostem ilości przetwarzanych danych, planujemy modernizację naszych programów, aby zapewnić Państwu odpowiednią wydajność całego systemu.
W pierwszej kolejności nastąpi przejście na znacznie wydajniejszą bazę danych: Firebird 4.0, który ma nowe typy danych i wiele ulepszeń.


Na naszej stronie internetowej, dla Użytkowników posiadających aktualny abonament na uaktualnienia, dostępna jest już nowa wersja Hermesa  6.51.5.0, która daje możliwość migracji serwera bazodanowego do wersji FB 4.0. 
FB 4.0 nie jest wymagany w tej wersji Hermesa do poprawnego działania programu, możecie nadal Państwo pracować na wersji FB 2.5.


Co ważne :
-serwer FB w wer. 4.0 będzie wymagany w wydaniach programu od 01.03.2023 r., do tego czasu możecie Państwo aktualizować programy i pracować na FB 2.5
-do optymalnego działania programów na FB 4.0 wymagany jest Windows 10 (64 bit) na każdym stanowisku.


Migrację Firebirda możecie Państwo przeprowadzić samodzielnie – tutaj znajduje się krótka instrukcja do pobrania.
Dla zainteresowanych udostępniamy pliki konfiguracyjne - prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym pod numer telefonu 17 8631 555 wew. 45,46.


W przypadku pytań technicznych bądź zlecenia prac związanych z migracją Firebirda naszym informatykom, zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu 17 8631 555 wew. 20.
 

 

NASZĄ IDEĄ JEST DOSTARCZANIE INNOWACYJNYCH
ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH DLA SEKTORA MSP

Sprawdź również inne nasze rozwiązania

Nasz asortyment znajdzie zastosowanie w wielu branżach oraz sektorach.
Zobacz co warto wiedzieć

Jak system Flow firmy Syriusz usprawnił pracę magazynu firmy Besco?

Na przykładzie naszego klienta – firmy Besco Sp. z o.o., producenta personalizowanej armatury łazienkowej przedstawimy nasze rozwiązanie FLOW dedykowane mobilnej...
Czytaj więcej

Problemy w zarządzaniu produkcją

Potrzebujesz programu, który rozwiąże problemy w zarządzaniu produkcją?   NASZ PROGRAM PRODUKCYJNY POMOŻE CI: 1. Zaplanować co i kiedy trzeba...
Czytaj więcej

Systemy Syriusz zgodne z przepisami w ramach Nowego Ładu

Od 1 stycznia 2022 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy w ramach programu gospodarczego, nazywanego Nowym Ładem.   Najważniejsze zmiany to m.in.:...
Czytaj więcej