Skontaktuj się z nami: 17 863 15 55 syriusz@syriusz.eu

Znajdź nas w social mediach:

Zwiększamy wydajność - nowy silnik bazy danych w naszych programach - Firebird 4.0

W związku ze stale rosnącym zakresem użycia programów, a także wzrostem ilości przetwarzanych danych, planujemy modernizację naszych programów, aby zapewnić Państwu odpowiednią wydajność całego systemu.
W pierwszej kolejności nastąpi przejście na znacznie wydajniejszą bazę danych: Firebird 4.0, który ma nowe typy danych i wiele ulepszeń.


Na naszej stronie internetowej, dla Użytkowników posiadających aktualny abonament na uaktualnienia, dostępna jest już nowa wersja Hermesa  6.51.5.0, która daje możliwość migracji serwera bazodanowego do wersji FB 4.0. 
FB 4.0 nie jest wymagany w tej wersji Hermesa do poprawnego działania programu, możecie nadal Państwo pracować na wersji FB 2.5.


Co ważne :
-serwer FB w wer. 4.0 będzie wymagany w wydaniach programu od 01.03.2023 r., do tego czasu możecie Państwo aktualizować programy i pracować na FB 2.5
-do optymalnego działania programów na FB 4.0 wymagany jest Windows 10 (64 bit) na każdym stanowisku.


Migrację Firebirda możecie Państwo przeprowadzić samodzielnie – tutaj znajduje się krótka instrukcja do pobrania oraz pliki konfiguracyjne.
Zapraszamy również do kontaktu z naszym Działem Handlowym pod numer telefonu 17 8631 555 wew. 45,46.


W przypadku pytań technicznych bądź zlecenia prac związanych z migracją Firebirda naszym informatykom, zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu 17 8631 555 wew. 20.
 

 

NASZĄ IDEĄ JEST DOSTARCZANIE INNOWACYJNYCH
ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH DLA SEKTORA MSP

Sprawdź również inne nasze rozwiązania

Nasz asortyment znajdzie zastosowanie w wielu branżach oraz sektorach.
Zobacz co warto wiedzieć

Wdrożenie Inteligentnego systemu etykietowania Eye Lab w firmie Śrubres

W firmie Śrubres wdrożyliśmy Inteligentny system etykietowania Eye Lab wraz z etykietami elektronicznymi   Prezentacja naszego Klienta – firmy Śrubres...
Czytaj więcej

Zmiana czasu w urządzeniach fiskalnych - instrukcja

W związku ze zmianą czasu konieczne jest dostosowanie do niego urządzeń fiskalnych. Poniżej gotowa instrukcja, według której szybko i łatwo...
Czytaj więcej

Wdrożenie Integratora Hermes z PrestaShop oraz systemu Flow w firmie FullFarb

W firmie FullFarb z powodzeniem wdrożyliśmy nasze rozwiązanie dedykowane branży e-commerce - Integrator Hermes z PrestaShop, a także mobilny system...
Czytaj więcej